Aktualność dodano: 2017.08.28
Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

Dyrektor Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska i Rada Naukowa Uniwersyteckiego Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem mają zaszczyt zaprosić na inaugurację roku akademickiego 2017/2018, która odbędzie się w sali 1012 (I piętro) w budynku Wydziału Geologii (Al. Żwirki i Wigury 93) w dniu 29 września 2017 r. o godzinie 10:30.

Program inauguracji:

• Hymn państwowy Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego
  • Wystąpienie Dyrektora MSOŚ UW
  • Ślubowanie studentów I roku studiów I stopnia oraz II stopnia
  • Gaudeamus igitur Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego
  • Wykład inauguracyjny pt. "Marzenia o energii" wygłosi dr hab. Zygmunt Szefliński
  • Gaude Mater Polonia Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego

Serdecznie zapraszamy także wszystkich nowych studentów na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się również 29 września 2017 r. ok. godz. 13:00 w sali 1012 (I piętro) w budynku Wydziału Geologii (Al. Żwirki i Wigury 93).

Program godzin adaptacyjnych:

• Szkolenie w zakresie praw i obowiązków studenta
  • Spotkanie z Samorządem Studenckim MSOŚ i Kołem Naukowym MSOŚ
  • Wybór starosty roku
  • Wręczenie legitymacji studenckiej oraz podpisanie umowy o odpłatności za usługi edukacyjne świadczone na studiach stacjonarnych.  UWAGA!  Warunkiem otrzymania legitymacji jest wcześniejsze uzupełnienie brakujących dokumentów rekrutacyjnych, w tym badań lekarskich.